Grup Arge Kompanzasyon Çözümleri
Grup Arge Enerji ve Kontrol Sistemleri, alanında uzman kişiler tarafından 2010 yılında kurulmuş bir ar-ge firmasıdır. Uzun yıllar enerji alanında edinilmiş olan saha ve ar-ge tecrübeleri neticesinde, reaktif enerji problemlerine kalıcı ve kesin çözüm üretebilmek adına ilk olarak 2009 yılında çıkarılan Smart SVC kompanzasyon sistemleri ile yakalamış olduğu başarıyı, her geçen gün artan yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünleri ile daha da ileriye götürmeye gayret etmektedir.

Dünya geneli sınırlı miktarda olan enerji kaynaklarının kontrolsüzce hızla tüketilmesi, enerji verimliliğinin önemini daha da ön plana çıkarmaktadır. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakabilmek ve enerji israfının önüne geçebilmek adına çalışmalarında önceliğini bu alana veriyor ve bu değerleri dikkate alarak ürünler geliştiriyor. Bununla beraber üretim kalitesini artırarak ve ülkemizi uluslararası düzeyde en iyi şekilde temsil edebilecek bir üretim ve ar-ge altyapısı için gerekli tüm adımları da atmaktadır.

Yerli ve milli üretimin bilincinde olarak, geliştirmiş olduğu ürünler ile ülke ekonomisine katkı sunmayı vatani ve vicdani bir borç biliyor ve geleceğin aydınlık Türkiye’sini inşa yolunda, teknolojiyi takip eden değil, üreten ve geliştiren bir firma olarak üzerine düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirmeye çalışmaktadır.

Grup Arge'nin Sakarya bölge bayiliğini 12 yıldır üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Siparişleriniz için 7/24   0 544 623 90 77 nolu GSM hattından ulaşabilirsiniz.