Grup Arge SVC Reaktif Röleler
Reaktif SVC Güç Kontrol Rölesi

Yüklerin değişken ve faz dağılımlarının eşit olmadığı, kapasitif yük üreten cihaz teçhizatının ağırlıkta olduğu işletmelerin reaktif enerji ihtiyacının karşılanabilmesi için, endüktif yükleri ayarlanabilir bir şekilde devreye alan smart svc reaktif güç kontrol röleleri kullanılmalıdır. İşletmede kullanılması düşünülen SVC sisteminde kullanılacak olan endüktif yük sürücü ve monofaze şönt reaktörü büyüklüğü, işletmenin endüktif yük ihtiyacına ve yük dengesizliğine göre değişkenlik göstermektedir.

12 veya 18 kademe seçenekleri ile sunulan smart rölelerimiz yüklerin kısmen daha sabit olduğu işletmeler için yeterli olmaktadır.

Smart SVC reaktif güç kontrol röleleri yüklerin değişken ve faz dağılımlarının eşit olmadığı, kapasitif yük üreten makine teçhizatının ağırlıkta oldugu işletmelerde kullanılır.

Hızlı değişken yüklerin olduğu işletmelerde ise, mekanik kontaktörlerle anahtarlama yaparak cevap vermek mümkün olmadığı için Tristörlü Smart Röleler kullanılabilir.

Akım bilgisinin orta gerilimden alındığı, OG referanslı Smart Reaktif Güç Kontrol Röleleri ise sayacın orta gerilimde olduğu işletmelerde tam ve kesin sonuç sunmaktadır.
Smart Reaktif Güç Kontrol Röleleri

    3mA algılama akımı
    Yüksek hassasiyette güç ölçümü
    Reaktif güç profilini gösteren Güç Akış Grafiği
    Kademe yaşlandırma ile kademe ömrünü uzatma
    Otomatik kademe testi ile güncel kademe değerlerini tutma

Sakarya Netvar Grup Arge çözümleri, Sakarya Grup Arge Bayii, Sakarya Hendek Grup Arge Bayii, Sakarya Grup Arge Fiyat listesi, Grup Arge Ürünleir, Grup Arge kompanzasyon fiyatları, Grup Arge pano malzemeleri, Grup Arge kompanzasyon reaktif çözümleri, Grup Arge reaktif çözümleri, Kocaeli Grup Arge bayii, Düzce Grup Arge Bayii, Zonguldak Grup Arge bayii, Gebze Grup Arge Bayii, Sakarya Grup Arge Haberleşme Ssitemleri, Sakarya Smart Power çözümleri, Bursa Grup Arge bayii, Yalova Grup Arge Bayii, Bilecik Grup Arge Bayii, Eskişehir Grup Arge Bayii, Afyon Grup Arge Bayii,